Zor Mekanlara Kolay Çözümler

MonoSoul Mimarlık olarak ; uzun yıllar mimarlık, mobilya, satış ve pazarlama tecrübesine sahip ekibimizle, müşteri odaklı, yaratıcı ve farklı projelere imza atan İstanbul merkezli  mimarlık ve tasarım ofisiyiz.

Tüm projelerimizde detaylara büyük önem veriyoruz. Geleneği modern ile birleştiren kalıcı projeler üreten bizler mükemmeli yakalamak için çalışıyoruz.

Yapmış olduğumuz her projede en doğru ve en mükemmel sonucu elde etmek için müşterilerimizle el ele çalışmaktayız. Projelerinizdeki isteklerinizi sınırlamalar olarak görmek yerine; onları tasarımları geliştirme sürecimize katkıda bulunan eşsiz fikirler olarak görüyoruz….

Ekibimiz iyi tasarımın; gözlemleme ve dinlemekle başladığına inanan çalışanlardan oluşmaktadır. Her projenin kendi içinde bir dinamiği olduğunu biliyor ve buna göre çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Tüm projelerimizde detaylara gösterdiğimiz özenle gurur duyuyoruz. Bu da kişiye ve firmaya özel tasarımların gerçekleşmesinde ve eşsiz mekanlar yaratmamızı sağlıyor.

Arpapay
Arpapay
Proje Müdürü
f.arpapay@monosoul.net

Mimari

Bir projedeki ilk aşamalar, müşteri ihtiyaçlarını anlamak için çok önemlidir. Birçok farklı araçla müşterilerimize hedeflerini, ilk aşamadan itibaren tüm ekipleri aynı havuzda yüzmek ve planlamalarını bilmek için, en iyi çözümlerle yaklaşıyoruz.

İçMimari

Mimari, iç mimari ve dekorasyon alanında yılların tecrübesi ile en mükemmel sonuçlar elde etme adına, çalışmalarımızı titizlikle yaparak olağanüstü görünümler kazandırıyoruz.

Plan

Tasarım sürecine girdikten sonra, projenizin kuruluşunda daha derine inmeliyiz. Gelecekteki ürünü tamamen anlamak için öze, köklere ulaşmamız gerekir. Bu aşamada Plan- Proje çalışmalarını hassasiyet ile inceleyerek, en iyi neticeyi elde etme amacındayız.